Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Certyfikat Graphisoftu
Witam, mam pytanie związane ze szkoleniami z programu Archicad, a dokładnie kiedy mogę wystawić certyfikat GRAPHISOFT CENTER POLAND lub inny z Graphisoftu.

Chciałbym zrobić kolejny krok, w obsłudze i projektowaniu w archicadzie, guru archicada jeszcze nie zostałemSmile ale program bardzo lubię i chciałbym się w nim dalej rozwijać, już teraz na studiach koledzy często przychodzą z różnymi bolączkami odnośnie obsługi. Proszę osoby , które zajmują się szkoleniami o podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.
ASUS R510JK | i7-4710HQ 2.50, 12GB | 15,6 1920 x 1080mat, NVIDIA GF GTX 850M | 128 GB SSD +SATA III 750 GB | Win 8 64/Home
ArchiCAD 18, Artlantis S 4, Photoshop CS5
Odpowiedz
Zapytaj u źródła...w firmie WSC.

BTW: Rekrutując pracownika nigdy nie zaufam żadnym certyfikatom, a nawet dyplomom ukończenia studiów itp. ;-). Certyfikat jest dla dobrego "samoczopucia" szkolonego. Certyfikatu po szkoleniu wymagają najczęściej "kolekcjonerzy certyfikatów" Smile.

Żeby nie było na paru ładnych certyfikatach Graphisoftowych jestem podpisany jako trener, ale powyższego zdania nigdy to nie zmieniło.

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości