Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMBLEMAT
Setny raz wklejam emblemat z lokalizacji kompa i nic.... !!!!! Mam fotkę 80x80 i wszędzie się wkleja tylko nie TU.
KROPLA, jak TY to zrobiłe(a)ś?
Odpowiedz
Prawdę mówiąc też miałam z tym kłopot (w przeciwieństwie do innych forów opartych na identycznym layout'ie). Trochę sie natrudziłam, zanim emblemat wszedł.

Z całą pewnością zdjęcie nie wchodzi tylko i wyłącznie po podaniu ścieżki dostępu. O ile dobrze pamiętam, podany adres emblematu wrzuciłam w tagi i to pomogło. Tylko choroba, które to były? Chyba . Niestety w Profilu sprawdzić juz sie tego nie da, a mnie coś ostatnio pamięć zawodzi... :roll:
Odpowiedz
O, Pietrek! widzę, że Ci się udało?
I co? img pomogło? czy inaczej jednak zrobiłeś?
Odpowiedz
...przeciez to nie Pietrek tylko Peter...
Odpowiedz
Pietrek czy Peter, emblemat tak czy siak mnie z lekka przeraził. :lol: Będę przeglądać forum z zamkniętymi oczyma. :wink: :lol:
Odpowiedz
Rzeczywiście coś to nie działa - w chwili wolnej poproszę administratora o pomoc. Czy zrobiliście to z automatu czy macie umieszczone avatarki na zewnątrz?
Odpowiedz
Mój poszedł prosto z mojego dysku.
Odpowiedz
...działa tylko odnośnik do zewnętrznej strony - dajcie znać jakbyście mieli inne rozwiązanie - ułatwi innym życie
Odpowiedz
Tak to JA - PETER GABRIEL. Własnie projektuję dla Niego nową scenę w dziesiątce (żartuję - fajnie by było).... W czoraj oglądałem sobie koncercik Pink Floyd "Pulse" i dodatki z DVD gdzie są szkice i wizualizacje projektowanej sceny.
Nooo ja skorzystałem z zewnętrznego odnosnika do emblematu a kosztowało mnie to dużo wysiłku bo musiałem przypomnieć sobie hasło do prywatnego serwera. Generalnie poszło z http://....... bo z ftp://... nie było szans.
Odpowiedz
No i ja też chciałem sobie zrobić emblemat czy jak to mówią avatar i nic a nic nie działa. Ani z dysku, ani ze strony ani z ftp Sad
iMac 24" x3 + iMac 27" i5, MacBook x1, MiniMac x1 OS -OS X 10.6 Śnieżny Leoś
ArchiCAD 13 PL
Odpowiedz
Musisz skorzystać w Profilu z polecenia "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu: Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać."
Wcześniej umieść swoje zdjontko na jakimś bezpłatnym serwerze typu np. imageshack.us czy wrzucaj.pl.
Odpowiedz
no i dikładnie tak robię
i raz i wyświetla: że musi mieć więcej niż 0 bk
a raz że musi być jpg, pgn lub gif

oczywiście nie muszę nadmieniać, że umieszczałem we wszystkich możliwych kombinacjach

nie jest to takie strasznie ważne, ale taki miły "ficzer" Smile
iMac 24" x3 + iMac 27" i5, MacBook x1, MiniMac x1 OS -OS X 10.6 Śnieżny Leoś
ArchiCAD 13 PL
Odpowiedz
Cytat:Rzeczywiście coś to nie działa - w chwili wolnej poproszę administratora o pomoc.
Hechh, takie słowa już padły kilkanaście miesięcy temu Tongue Równiez próbowałem taki emblemat sobie wstawić i jak widać udało mi się ..otarłem sie miedzy innymi o podobne słowa :roll: Smile
Znaczy ktoś sugerował, że coś z tym zrobi..

Nie spojrzałem na datę pierwszego wątku :lol:
Chodziło mi właśnie o ten post :roll: :lol: 8) Brawo!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości