Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Zawiesza mi przegladarke
bardzo czeste jak chce dac odpowiedz na tym forum badz jak chce napisac nowy temat zawiesza mi sie totalnie opera. Dzieje sie to po nacisnieciu nowy temat badz odpowiedz. Dosc czesto kozystam z okolo 10 innych forum i nigdy mi sie to nie zdarzylo. Dodam ze dzieje mi sie to od dawna nie zaleznie od wersji opery zazwyczaj staram sie miec najnowsza. Czy ktos ma jeszcze podobne problemy?
OS X
Archicad
Artlantis
Odpowiedz
Ja mam problemy z logowaniem na Firefoxie, wszystkie ustawienia są OK, zresztą już tu kiedys o tym pisałem. Dzisiaj zalogowałem się z FX bez problemu. Czasem muszę używać IE, choć nie lubię a ten z kolei - lubi się na tym forum wywalić. Dodam , ze tylko i wyłącznie na tym forum.
Może jednak jest jakiś problem po stronie strony Wink Skoro i Opera, i FFox i IE?
Odpowiedz
mi sie zawiesza w taki sposob i caly czas mam klepsydre i opere musze na twardo zamknac bo nic z nia nie zrobie.

jak potem otworze ja jeszcze raz to przechodiz mi od tej samej strony i znowu sie blokuje - musze wtedy szybko wylaczycta strone zanim doladuje sie do 26%....
grrr normalnie czasem caly jeden dzien nie moge nic napisac caly czas mi sie zawiesza.....a tak jak dziesiaj wszystko jest OKej....
OS X
Archicad
Artlantis
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości