Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum a Firefox
Postanowiłem dać kopa g....nianemu produktowi billa i przerzuciłem się na Firefoxa. Wszystko miodzio - poza tym, ze nie mogę się za jego pomocą zalogować na nasze forum a o automatycznym logowaniu wogóle mowy nie ma. No i by cokolwiek napisac to muszę sie przepraszać z IE :/
Korzysta ktoś z Was z FF? Może jakichś ustawień FF forum nie lubi?

pozdrawiam
Odpowiedz
Coś masz namieszane w ustawieniach, ja od początku (istnienia forum) używam tylko tej przeglądarki. I zarówno na Cepecie jak i Maku.
Mac - 2.0.0.3
PC - 1.5.0.11
Odpowiedz
Wydaje mi sie, że musisz włączyć w opcjach zapamiętywanie haseł. Wtedy przy wejściu na forum, dostaniesz pytanie o hasło główne (którym hasłujesz wszystkie inne) lub nie (jeśli go nie ustawiłeś). Wtedy jak klikniesz Zaloguj to przejdziesz na stronę logowania z wpisanymi już odpowiednimi użytkownikiem i hasłem. Klikasz ponownie Zaloguj i gotowe. Tak to przynajmniej działa u mnie. W sumie wygodne ale nie jest to doskonały automat - chciałoby sie od razu przy wejściu na forum być zalogowanym - być może pomoże zaznaczenie opcji "zaloguj mnie automatyczne następnym razem" na stronie logowania i brak hasła głównego ale ja jakoś lubię mieć nie wszystko na wierzchu... :oops: Smile Bo przy ustawionym haśle głównym u mnie nie chce działać.

Pozdro
Odpowiedz
Dzięki, Bartek, zadziałało. W sumie - niewygodne, bo nie działa automagicznie i hasło trza wpisywać (to główne)... no, ale IE jest już tylko złym wspomnieniem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości