Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry integracyjne dla architektów
Być może to o co spytam jest podobnev do poprzedniego wątku, ale zgodnie z sugerowaną w regulaminie netykietą osobne pytanie = osobny wątek na forum.
Otóż zajmuję się nowymi programami w firmie realizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych gry symulacyjne i integracyjne. No i robimy między innymi wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Ponieważ z zainteresowań jestem miłośniczka architektury i znam trochę ludzi w tej branży, chcę wpłynąć na naszych marketingowców, że dałoby się zrobić jakieś symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla tej branży (np są na rynku symulacje zarządzania projektami inwestycyjnymi, gry typu budowa hoteli - i nie chodzi mi o gry typu Monopoly rzecz jasna tylko symulacje np. ze studiów podyplomowych). Wówczas przy odrobinie szczęścia udałoby mi się pożenić moje obowiązki z pasją. No i nie za bardzo mam pomysł, z których dziedzin szkolenia, albo gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy stałyby się dla Was wartościowe.
Gdyby jakimś zrządzaniem myśli ktoś miał jakieś pomysły, będę wysoce zobowiązana. To mogą być gry wszelakiego typu – jestem otwarta na wszelkie programy czy dziedziny – nasz dział sprzedaży to kreatywni handlowcy i szybko zorganizują coacha i hotel z sensowną salą konferencyjną na każdą kieszeń.
A może braliście udzał w ponadprzeciętnych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś . Chodzi mi o grę lub symulację, która faktycznie czegoś uczyła, ale także zakładała różne zespołowe interakcje i fun.
Czy jest w ogóle na rynku taka oferta?
A może odwrotnie postawę problem – może któreś gry nie spełniły Waszych oczekiwań – to także takie zdanie byłoby ważne.
pozdrawiam serdecznie ;-)
Odpowiedz
Nikt nie reaguje a szkoda :-)
Ja bym tylko podczas tych gier nie dawał do ręki ostrej broni :-)
Odpowiedz
a czemu ja bym chętnie właśnie ... gra symulacyjna pt. ta ściana miała być metr dalej, kaski załóż i ring jest wasz...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości