Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klamki/dźwignie/urządzenia antypaniczne w drzwiach
#1
Bry!

Mam problem z prawidłowym wyświetlaniem dźwigni antypanicznych na zestawieniach. W drzwiach dwuskrzydłowych chcę aby te klamki wyświetlały się na obu skrzydłach. Obiekt "drzwi asymetryczne" ma możliwość ustawiania klamek dla każdego skrzydła osobno, ale niestety nie ma możliwości ustawienia dźwigni antypanicznej - nie ma takiej w opcjach. Z kolei obiekt "drzwi metalowe podwójne" ma taką klamkę, ale niestety nie ma możliwości ustawienia jej na obu skrzydłach. Zaś obiekt "drzwi sklepowe" nie ma możliwości ustawiania niezależnie szerokości skrzydła - no po prostu upośledzenie.

Czy jest jakaś możliwość wyciągnięcia modelu klamki do biblioteki i użycia go w innym modelu drzwi? Czy może jest jakiś obiekt drzwi, który ma obie interesujące mnie funkcje? Ktoś pomoże?

Chcę uniknąć dłubania się z modelem 3D, ustawiania kllku szerokości klamek i wstawiania ich do do drzwi o różnych szerokościach osobno.
Asus P8Z77 LX, i5-3570K 4.6GHz, Zalman Performa+, 24GB DDR3, nVidia Quadro 4000 OC, 240GB SSD Crucial, Win 10
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.tkholding.pl/">https://www.tkholding.pl/</a><!-- m --> Projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii Building Information Modelling i Virtual Reality
Odpowiedz
#2
Trzeba przerobić same drzwi żeby antypanik się pojawił.
Mogę przerobić 1 drzwi - które? (oczywizda do 21... starszych nie chce mi się tykać)

Wróć w 21 antypaniki sie pojawiają w asymetrycznych bez łachy...

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości