Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numeracja zestawów (?)
Witam

Czy da się zmusić AC do rozpoczęcia automatycznego numerowania zestawu arkuszy od nowa z pominięciem numeracji poprzednich arkuszy?
Oczywiście bez wyłączenia numeracji poprzednich arkuszy Wink
Za Chiny nie potrafię do tego dojść, a taka funkcjonalność powinna być oczywista.

Załączone pliki Miniatury

Win 10, AMD Ryzen 7 2700X, RAM 16GB, GTX 1060 6GB, SSD 128GB + SSD 480GB i inne szpargały...
Odpowiedz
We właściwościach zestawu poszukaj

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Koala napisał(a):We właściwościach zestawu poszukaj

Pozdr,
Koala

Ależ od tego zacząłem, na wszystkie sposoby... i wyszło, że się nie da Confusedhock:
Win 10, AMD Ryzen 7 2700X, RAM 16GB, GTX 1060 6GB, SSD 128GB + SSD 480GB i inne szpargały...
Odpowiedz
Po obarazkowemu - sorry wersja INT...

Pozdr,
Koala

WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Ok, dzięki, też bym się spodziewał, że to powinno zadziałać... i teraz pytanie: dlaczego u mnie w wersji PL nie działa?
Przypuszczam, że może też chodzić o poziomy w hierarchii, ale nowego zestawu nie jestem w stanie wyciągnąć powyżej głównego.
Odpowiedz
Nie wiem, żeby sprawdzić to plik potrzebny...już widziałem bardzo dziwne rzeczy i ludziom nie potrafiłem odkręcić a na moim pliku działało...

Pozdr,
Koala
Odpowiedz
Informatycy też tak mówią: "u mnie działa" Wink
Plik w załączeniu - byłbym wdzięczny za pomoc (na przyszłość), choć już zrobiłem "ręczną robotę"

Załączone pliki
.pln   test_numeracji_arkuszy.pln (Rozmiar: 4,43 MB / Pobrań: 3)
Odpowiedz
Hehe..
chwilę szukałem...
Użyłeś wyższej instancji, która zrobiła po swojemu...Wink
Ustawienia teczki arkuszy...

Pozdr,
Koala

Odpowiedz
Aaaa, teraz też do tego doszedłem, dzięki za "rozkminienie" Smile

Wcześniej już w tym grzebałem, ale mi rozwalało numerację poprzednich arkuszy jako podrzędne (np. 6.1, 6.2 itd.) więc olałem.
Wystarczy tylko "Zestawy" wyłączyć z numeracji i już działa. Będzie na przyszłość Smile
Strasznie GS to "zawoalował", ale w sumie logiczne.

Pozdrawiam i dziękuję
Tikos
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości