Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po co są fora
Naiwne pytanie zadam - co najlepiej opisuje twój sposób poznawania programu. Mając problem:
a) metodą prób i błędów szukasz rozwiązania, dogłębnie przeglądasz podręcznik, pomoc programu, czytasz tematy archiwalne na forum
b) zadajesz od razu pytanie tutaj, licząc, że ktoś odpowie i nie będziesz mieć kłopotu

To o co pytasz jest całkiem strawnie wytłumaczone w dokumentacji programu. Nie wymagaj od nikogo, aby wklejał ci na forum fragmenty podręcznika :wink: Zobacz sobie czym się różni załączona biblioteka od połączonych bibliotek (hint: załączona jest tylko dla obiektów UNIKALNYCH DLA DANEGO PROJEKTU !!! )

Przeczytawszy ze zrozumieniem odpowiedni dział podręcznika, zadawaj pytania tutaj. Nie odwrotnie.

Aby usunąć - klik na pierwszym obiekcie-> trzymając shift klik na ostatnim -> czerwony X (wybiórczo zaznaczasz trzymając ctrl).
 MP 5.1, Xeon 6@3,33, 32GB, nVidia GTX 580. OSX 10.9.5_AC18.
Odpowiedz
Po pierwsze fora są po to żeby z nich korzystać i nie bać się, ze zaraz zostaniesz skrytykowany..."to już było czytaj lepiej" itp jest zbyt dużo agresorów, którzy zadomowieni na jakiejś stronie pokazują w ten sposób swoją wyższość zamiast pomagać, zawsze można przekierować do dobrego tematu, następnie nigdzie nie znalazłem rozbudowanego tematu dotyczącego bibliotek i tłumaczącego niektóre rzeczy krok po kroku, a jednak nawet dla wieloletnich użytkowników komputera takie tłumaczenie jest przydatne, powtarzając się: widziałem na różnych stronach wiele pytań odnośnie bibliotek i nikt nie kwapił się do odpowiedzi, więc jeśli będzie jeden temat który zawrze to wszystko to na pewno nikt na tym nie straci. Zamiast szukać 5dni skrawkowych informacji i składać to do kupy, wolę poświęcić te 5 dni na zbieranie bibliotek i w końcu upust fantazji przy zabawie z programem. Co do podręczników wole czytać je od deski do deski zamiast skakać po tematach. Odpowiedz na tematy jest dobrowolna i nie zmusza nikogo do jakiejkolwiek współpracy, jeśli irytuje Cie moja niewiedza czy banalność pytania nie musisz mi odpisywać. Odpowiadając na pytania zawsze staram się metodą prób i błędów rozwiązać problem i właściwie to jest pierwszy raz gdy nie ogarnąłem tematu sam więc jak już pytam to wole zapytać o wszystko. Jeśli Cie zirytowałem to tym bardziej dziękuje za poświęcony czas a zarazem jestem pewien, ze ten temat przyda się nie tylko mi. pozdrawiam

ps: wydaje mi się, że wszyscy zaoszczędzimy jak skupimy się na zagadnieniu a nie dywagacjach czemu tu i w ten sposób zadaje pytanie
Odpowiedz
Dyskusja naprawdę jest konstruktywna ale niestety gubi temat - dlatego ciach ---->
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości