Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal z bibliotekami BIM polskich producentów
Hej,

Chciałem Was zaprosić na nasz nowy portal z bibliotekami BIM.

Od roku intensywnie pracujemy nad tym projektem. Specjalizujemy się w opracowaniu bibliotek dla ArchiCada i Revita. W ostatnim czasie stworzyliśmy obiekty dla firmy WIŚNIOWSKI, ALUPROF, NORLYS i kilka innych. W chwili obecnej jesteśmy na etapie pozyskiwania zasobów oraz użytkowników - ciagle pojawia się coś nowego.Serdecznie zapraszam i proszę o opinie. Mam nadzieje ze korzystanie z naszego portalu będzie miłe łatwe i przyjemne a znajdujące się tam biblioteki pomogą w opracowywaniu dokumentacji.

www.objectoffice.pl

Pozdrawiam
Odpowiedz
Super, będę wpadał. Nie dla mebli, bo tego jest wszędzie pełno, ale dla takich producentów jak Vasco czy Aluprof
Czy dla zarejestrowanych użytkowników przewidujecie jakąś formę listy mailingowej z powiadamianiem o nowych obiektach?
AC 23 PL-Win10-i7-24GB RAM - ASUS GeForce GTX 1060
Odpowiedz
...i na litość...: "przesuwne" :-)
http://sjp.pl/przesuwne
Odpowiedz
Oczywiście - system mailowy będzie działał w tym momencie weryfikujemy błędy i poprawiamy jakość serwerów.

ps. Rafał przesuwne ? ;d nie mogę znaleźć błędu, możesz sprecyzować gdzie ?

Dziękuję,

Pozdrawiam,

Rektor
Odpowiedz
Pobrałem kilka obiektów Aluprof-a i całkiem sympatyczne wrażenia, pomimo skomplikowanych profili wyświetlają się bez zacięć. Przydałby się jeden zbiorczy lcf oszczędziłoby to ~150 kliknięć 8)

p.s.

Odpowiedz
Dokładnie jak Rafał pisze,

Fajna stronka, fajna inicjatywa (widać naleciałości z BIM Object Smile ) ale jeśli chodzi o ArchiCada - to najlepiej jest przygotować kompletną bibliotekę - skoro już się zrobiło wszystkie produkty z osobna - to niewiele zajmie aby to upchnąć do jednego pliku i udostępnić. Z pojedyńczych plików również bym nie rezygnował.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

BAZA
Odpowiedz
Jak znam życie to marektoidy od producentów chcą takiego burdlu....żeby mieć potem piękne tableki do pokazywania prezesom...nic z tego nie wynika zwykle...ale corpo=tabelka+zestawienia * ochy i achy marketoida - bez tego to "jak tu zyć panie premierze" Tongue

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Strona ma problemy z logowaniem i jeszcze większe z resetowaniem hasła !!!
Mac PRO / Quad-Core Intel Xeon 2x2,26GHz / 16GB DDR3 / ATI Radeon HD 4870 512GB / Mac OS X 10.14.2
Odpowiedz
Pietrek napisał(a):Strona ma problemy z logowaniem i jeszcze większe z resetowaniem hasła !!!

Żadnych problemów z logowaniem 5 min temu, hasła nie próbowałem resetować. Nie chcę cię martwić ale to wygląda na kolejne miejsce w necie gdzie zostałeś zbanowany 8)
Odpowiedz
Rafał napisał(a):
Pietrek napisał(a):Strona ma problemy z logowaniem i jeszcze większe z resetowaniem hasła !!!

Żadnych problemów z logowaniem 5 min temu, hasła nie próbowałem resetować. Nie chcę cię martwić ale to wygląda na kolejne miejsce w necie gdzie zostałeś zbanowany 8)

Wyskakuje info o złym haśle mimo, że wpisuje prawidłowe. Gdy proszę o przypomnienie / zresetowanie to strona wisi bez reakcji. Jeżeli otrzymuje linki o możliwości przypomnienia / zresetowania hasła to chyba oznacza, że nie zostałem jeszcze zbanowany ? Smile
Mac PRO / Quad-Core Intel Xeon 2x2,26GHz / 16GB DDR3 / ATI Radeon HD 4870 512GB / Mac OS X 10.14.2
Odpowiedz
Z banowaniem to taki słaby dowcip w odpowiedzi na trzy wykrzykniki, w sprawie resetu hasła pisz bezpośrednio do nich, opisywanie problemów tutaj to chyba szkoda czasu.
Odpowiedz
Piotrku,

Przepraszamy za problemy techniczne związane z resetowaniem hasła. Błąd leży po naszej stronie i już go naprawiamy. Jeśli chodzi o rejestrację wszystko wydaje się działać bez zarzutów. W razie problemów pisz do nas bezpośrednio na fb.

Pozdrawiam,
Rektor
Odpowiedz
Rektor napisał(a):Piotrku,

Przepraszamy za problemy techniczne związane z resetowaniem hasła. Błąd leży po naszej stronie i już go naprawiamy. Jeśli chodzi o rejestrację wszystko wydaje się działać bez zarzutów. W razie problemów pisz do nas bezpośrednio na fb.

Pozdrawiam,
Rektor

To dajcie znać kiedy się uporacie z problemem bo nie wchodzi stare hasło i nie można zresetować na nowe.
Odpowiedz
Mało obiektów dla ArchiCada a cześć to konwersja z 3ds (np. lampy Norlys 14MB obiekt) Ma nadzieję ze portal się rozkręci i będzie więcej dla AC.
Odpowiedz
Obiekty firmy Norlys nie są konwertowane z 3dsa. Lampy modelowane przez nas jednak na wagę pliku maja wpływ pliki IES zawarte w obiekcie oraz szczegółowo modelowane akcerosora montażowe (wymóg producenta). Zauważ, że w plikach są różne rozmiary/ konfiguracje lamp i dla każdej z nich jest oddzielny (dostarczony przez producenta) plik IES.

Jeśli chodzi o ilość plików do AC to dajcie nam jeszcze chwilę, cały czas pracujemy nad nowymi bibliotekami kolejnych producentów.

Pozdrawiam,

Rektor
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości