Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporządzanie świadectw energetycznych...
Dzień dobry,

przechadzać do meritum, w jakim programie i na jakiej zasadzie wykonujecie obliczenia dla świadectw energetycznych... nie piszę tu o podstawie prawnej ale kompatybilności z Archicadem.

Potrzebuje opinii, która pomorze mi zorientować się w tej tematyce, który program wybrać...?
Intel Pentium core i7-2600K 3,40GHz, MAXIMUS IV GENE-Z, AMD FirePro W5100, 16GB ArchiCAD Start Edition 2016, Artlantis 6.5, Windows 10

www:robertmajewski.com
Odpowiedz
...
BuildDesk Energy Certificate Professional, czy ktoś z was używał tego programu? (brak aktualizacji wobec nowych przepisów).

Może znacie inne?... Jak sobie radzicie w tym temacie?...

...przeszukałem forum... wniosek jest jeden... zleć to komuś innemu Smile Ważne by elementy projektu zgadzały się z ustawą.
Intel Pentium core i7-2600K 3,40GHz, MAXIMUS IV GENE-Z, AMD FirePro W5100, 16GB ArchiCAD Start Edition 2016, Artlantis 6.5, Windows 10

www:robertmajewski.com
Odpowiedz
(23-09-2020, 08:28 AM)roboraczek napisał(a): ...
BuildDesk Energy Certificate Professional, czy ktoś z was używał tego programu? (brak aktualizacji wobec nowych przepisów).

Może znacie inne?... Jak sobie radzicie w tym temacie?...

...przeszukałem forum... wniosek jest jeden... zleć to komuś innemu Smile Ważne by elementy projektu zgadzały się z ustawą.

Korzystam z TERMO. Najbardziej czasochłonne jest ustalenie powierzchni przegród. I tu przydaje się archicad, gdyż stosunkowo prosto można to z niego odczytać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości