Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Translator - zapis do .dwg - rozbicie bloków wypełnień.
Witam, 
mam już ustawiony "prawie" idealnie translator, tak jak mi pasuje. Została tylko jedna rzecz - czy da się ustawić tak, żeby wypełnienia w zapisywanych .dwg były rozbite? Chciałbym nie mieć żadnych bloków - teraz np. izolacja termiczna zapisuje się jako blok na zupełnie innej warstwie (np. PŁYTY GK), dopiero po rozbiciu znajduje się na innej warstwie. Ew. może ktoś wie jak kontrolować na jakiej warstwie zapisują się bloki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Archicad 22

Pozdrawiam
Odpowiedz
(08-11-2020, 12:22 AM)hemi napisał(a): Witam, 
mam już ustawiony "prawie" idealnie translator, tak jak mi pasuje. Została tylko jedna rzecz - czy da się ustawić tak, żeby wypełnienia w zapisywanych .dwg były rozbite? Chciałbym nie mieć żadnych bloków - teraz np. izolacja termiczna zapisuje się jako blok na zupełnie innej warstwie (np. PŁYTY GK), dopiero po rozbiciu znajduje się na innej warstwie. Ew. może ktoś wie jak kontrolować na jakiej warstwie zapisują się bloki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Archicad 22

Pozdrawiam

Dodatkowa warstwa na wypełnienia...to w zasadzie załatwia sprawę.
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości