Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna formuła
Dzień dobry,

chciałabym stworzyć własną formułę w menadżerze właściwości, teoretycznie wszystko jest jasno napisane w pomocy Archicada i pewnie tu nie będzie problemu, z tym że mój Archicad 20 nie posiada opcji Definicji wartości ani Edytora wyrażeń, co jest kluczowe w tym przypadku, czy może chodzić o jakieś aktualizacje? dodatki? czy może jest to opcja nie dostępna dla 20?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(01-10-2020, 12:29 PM)joki napisał(a): Dzień dobry,

chciałabym stworzyć własną formułę w menadżerze właściwości, teoretycznie wszystko jest jasno napisane w pomocy Archicada i pewnie tu nie będzie problemu, z tym że mój Archicad 20 nie posiada opcji Definicji wartości ani Edytora wyrażeń, co jest kluczowe w tym przypadku, czy może chodzić o jakieś aktualizacje? dodatki? czy może jest to opcja nie dostępna dla 20?

Występuje od wersji bodajże  AC22.
Odpowiedz
(02-10-2020, 10:29 AM)Zarzeczny napisał(a):
(01-10-2020, 12:29 PM)joki napisał(a): Dzień dobry,

Występuje od wersji bodajże  AC22.

Zgadza się, formuły pojawiły się później: https://archicad.pl/programy/archicad/ar...ie-wersji/
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedźSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości