Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienie pomieszczeń - podział na kondygnacje
Witam
Jak ustawić w zestawieniu powierzchni, w tabelce podział na piętra. By w tabelce było osobno liczone parter a osobno pietro i tp. Bo aktualnie liczy mi wszytkie pietra razem. Nie wiem jak ustawić nagłówek ...Pietro....poddasze i tp.?
Odpowiedz
wyciągnąć piętro i oflagować.

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Nie czaje twojej opowiedzi, powierzchnie mam policzone, na wszystkich piętrach, ale w tabelce nie ma podziału na piętra tylko liczy powierzchnię wszystkich pomieszczeń. Szukam pomocy jak to podzielić. Nie wiem co znaczy ,, oflagowac'' możesz to wyjaśnić?
Odpowiedz
Dodajesz do zestawianych elementów piętro, potem włączasz na nim "flagę"

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
chrobry napisał(a):Nie czaje twojej opowiedzi, powierzchnie mam policzone, na wszystkich piętrach, ale w tabelce nie ma podziału na piętra tylko liczy powierzchnię wszystkich pomieszczeń. Szukam pomocy jak to podzielić. Nie wiem co znaczy ,, oflagowac'' możesz to wyjaśnić?

Uściślając Koalę - wchodzisz w parametry schematu zestawienia - Pola/ pomieszczenia - dodajesz 'kondygnacja macierzysta' - dajesz na górę listy i oflagowujesz - czyli klikasz trzecie pole po prawej - normalnie niewidoczne. HIH

pozdrawiam
AC 23 PL-Win10-i7-24GB RAM - ASUS GeForce GTX 1060
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości