Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ac 21 - dodatki do ścian - kingspan, balex
Dzień dobry,

czy ktoś korzysta z płyt warstwowych (dodatków do ścian) firmy kingspan, balex?

przykładowo:

http://bimobject.com/pl/balex-metal/pro ... pir-w-plus

archicad nie czyta mi tych bibliotek jako akcesoriów, może ktoś pomóc?
Odpowiedz
Jak masz ściągnięte wszystko do kupy to gdzieś wystaw... bo ku*** można dostać z tymi rozpiżonymi na miliony kawałków bibliotekami na BO. (nie, oni nie słuchają użytkowników... uprzedzam pytania)

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Już sama doszukałam się rozwiązania - biblioteki (nie wiedzieć czemu) nie wczytywały mi się z dysku sieciowego - z nim był jakiś problem. Co nie zmienia faktu, że zapisywanie tych bibliotek jest upierdliwe Tongue

Jakby ktoś chciał - to tutaj paczka z wszystkimi produktami Balex Metal

https://we.tl/UnAKkmfx4N
Odpowiedz
iga_z napisał(a):Już sama doszukałam się rozwiązania - biblioteki (nie wiedzieć czemu) nie wczytywały mi się z dysku sieciowego - z nim był jakiś problem.

W ogóle biblioteki z dysku sieciowego to proszenie się o problemy, projekty również...albo teamwork albo lokalnie (+synchronizacja do dysku sieciowego jako backup) inaczej albo kicha ogólna albo "tylko" wydajnościowa

iga_z napisał(a):Co nie zmienia faktu, że zapisywanie tych bibliotek jest upierdliwe Tongue

Pisać, dzwonić - i to nawet nie do BO ale raczej do producentów - bo oni mają ostatni głos, bo w końcu za ten hosting płacą. Działy marketingu łykają jak kaczka kluski teksty o tym jak to dobrze jest mieć milion pozycji na stronie producenta....A w działach marketingu producentów często bywają ludzie nawet nie z branży budowalnej nie mówiąc o jakiejś ogładzie BIM/CAD czy ogólnie IT....

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości