Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na święta
Witam !

Tylko patrzeć jak "pękną" dwie na raz liczby : pięćsetny zarejestrowany użytkownik Tego Forum i dwa tysiące napisanych wiadomości. :!:
W imieniu pytających bardzo dziękuję ODPOWIADAJąCYM i Wszystkim Forumowiczom życzę wesołych świąt oraz zdrowia i taaakich projektów w przyszłym roku. Smile
Odpowiedz
:-)
Z przyjemnością przyłączam się do wątku z życzeniami Świąteczno-Noworocznymi - samych sukcesów i satysfakcji w przyszłym roku
oraz spokojnych i Wesołych Świąt życzę.
Odpowiedz
Wesołych Świąt oraz spełnienia marzeń, oby następny rok był jeszcze lepszy.
 MacBook Pro 15" 2016, Intel Core i7 2.9 GHz, Radeon Pro 460, Sierra (10.12.3)
Win 10
ARCHICAD 21 , Archicad SE, Artlantis Studio 6.5
Odpowiedz
Witam !
Teraz czekamy raczej na 1000-go użytkownika; życzenia ? - to samo i jeszcze wiosennej energii.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jak się wstrzymam z usuwaniem spamerów z forum to tysięczny będzie za kilka dni :-)
Czemu oni wszyscy mają adresy @mail.ru :!: :?: :?
Odpowiedz
Cytat:Teraz czekamy raczej na 1000-go użytkownika
Się stało :-) Powinny być chyba dzieci z kwiatami, życzenia, orkiestra itp?
Odpowiedz
Witam !
Zbliża się rocznica - 21 czerwca. Wiem, że wcześniej Ktoś już się trudził nad tym Forum. Ciekawe jakimi liczbami ten dzień powita rocznicę ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam !
Wszystkim Forumowiczom życzę wesołych świąt ( Boże Narodzenie 2007 ) a w Nowym Roku dużo zdrowia i miłych niespodzianek z ArchiCAD-em. Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
Przyłączam sie do życzeń.
Od pół roku śledzę forum (czasem uczestnicząc w konwersacji) a wydaje mi się w tej chwili jakbym z kilka lat pracował w AC - a to dopiero (kurczę!!) pół roku. No - w życiu nie przyswoiłbym wielu rzeczy gdyby nie odpowiedzi uzyskane tutaj.
(ale nasłodziłem :|)
pozdrowienia - odpowiedniej ilości zleceń o odpowiednich wymiarach i odpowiedniej satysfakcji twórczo-finansowej - zrealizowanych zgodnie z projektem.
|Mac Pro 2x 3GHz Quad-Core Intel Xeon|22GB|ATI HD 5870|Yosemite 10.10.1 |
Dell Precision|Intel i7/4x2,8 GHz |8GB| AMD Fire Pro W4170 M| Win10Pro|
|Archicad 21 | Artlantis S3 |Artlantis R6,5|
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości