Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
objekt własny
Mam do Państwa pytanie odnośnie obiektu edytowalnego

Chciałabym stworzyć kuchnię w sposób identyczny jak obiekt "Zestaw kuchni" w standardowej bibliotece Archicad, tylko ze swoich własnych szafek i lodówek, które by dało się później edytować w sposób podobny do sposobu edytowania zestawu kuchni w standardowej bibliotece

any ideas? Smile
Odpowiedz
Znalazłam filmik z tłumaczeniem kodu, ale chyba to jest poziom zaawansowany, czy może ktoś coś robił podobnego? to znaczy zbierał z obiektów zestaw kuchni edytowalnej
https://www.youtube.com/watch?v=EOWL8oz5kFU
Odpowiedz
Zrobienie czegoś takiego będzie dosyć ciężkim zadaniem.
Najpierw trzeba by zobaczyć czy wykorzystane są jakieś standardowe elementy inne jako makra... ewentualnie próbować je podmienić- potem się okaże że te elementy zapewne mają zdefiniowane coś co wycina "dziurę po ten element" w tym "ciągnionym" blacie i górnych szafkach.

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
Swoją drogą tak kuchnia byłaby niezła, czyli połączenie tego zestawu kuchennego (Kitchen Layout) z tymi detalicznymi obiektami kuchennymi dostępnymi w bibliotece.
Obawiam się, że bez pluginu tego się nie zrobi.
Odpowiedz
W każdym razie dziękuję Smile na razie kodowanie nie jest dla mnie ciekawe Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości