Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przepełnione skrzynki prywatne
pytanie ewidentnie administracyjne (wiadomości prywatne na forum)
Czy mając przepełnione skrzynki (otrzymane, zapisane, wysłane) napisanie kolejnej wiadomości prywatnej kończy się powodzeniem tzn jest normalnie wysyłana ?
OK, w międzyczasie zrobiłem gruntowne porządki i usunąłem zalegające wiadomości.

Nie zwróciłem uwagi na przepełnianie 8) , wysłałem wiadomość (ostrzeżeń o przepełnieniach nie miałem) i zastanawiam się czy w ogóle poszła bo w skrzynce wysłanych jej nie ma. Sad
Oraz czy w przypadku przepełnia skrzynki wiadomości otrzymanych ewentualna odpowiedź też nie zostanie odebrana ? :?
Dell 7740 | Xeon E-2276M 64GB | 1TB NVMe | WinPro 10x64 | FHD 17, Quadro RTX 3000 6GB + 2x LG34"/2560x1080
Archicad 24+, ArtLantis S 2+, Twinmotion
Odpowiedz
Jak jest przepełniona nie da się odebrać wiadomości do momentu aż zwolni się miejsce. Limit wprowadzony jest z wiadomych względów
i osobiście też cierpię na zaparcia na PW, może poproszę admina żeby wrzucił dodatkowe miejsce.
Odpowiedz
Rafał napisał(a):i osobiście też cierpię na zaparcia na PW
:lol:, hmmmm, wiadomo - pełnienie ważnych funkcji zobowiązuje !
no ja w końcu dokonałem stosownego opróżnienia... i jakiś czas będzie lżej 8)
Rafał napisał(a):może poproszę admina żeby wrzucił dodatkowe miejsce.
aż tak ? może nie koniecznie, może jakiś aktywny mechanizm ostrzegawczo/informujący (email ?):
Użytkowniku ... masz zapchane PW, zrób coś bo będą trudności w wysyłaniu/odbieraniu etc...
Dell 7740 | Xeon E-2276M 64GB | 1TB NVMe | WinPro 10x64 | FHD 17, Quadro RTX 3000 6GB + 2x LG34"/2560x1080
Archicad 24+, ArtLantis S 2+, Twinmotion
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości