Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"wysłane" czy "do wysłania"?
do Admina,
Z poziomu forum napisałem kilka prywatnych postów do członków forum i kiedy zaglądam do skrzynki i klikam "Wysłane" to okazuje sie, że folder jest pusty. A kiedy klikam "Do wysłania" to widzę, że tam są wiadomości, które wysyłałem. Z tego co wiem te wiadomości poszły.
Dlatego albo nazwy folderów są mylące albo wysłane prywatne posty składowane są nie w tym folderze co trzeba?
Dell 7740 | Xeon E-2276M 64GB | 1TB NVMe | WinPro 10x64 | FHD 17, Quadro RTX 3000 6GB + 2x LG34"/2560x1080
Archicad 24+, ArtLantis S 2+, Twinmotion
Odpowiedz
Do "porządkowego":
Garry chyba jako pierwszy napisał e-mail z poziomu forum. Garry przeciera szlaki. Myślę, że kropelka ma na to radę bo jako pierwsza opanowała emblematy (ale milczała, że coś tam jest nie tak).
Odpowiedz
Z tego co się orientuję Prywatne wiadomości chodzą bez problemów od pierwszego dnia - (jestem prawie pewny). Co prawda rzeczywiście coś się miesza - ja mam i wiadomości w Wysłanych i Do wysłania i wszystko doszło :-). Na razie nic bym nie ruszał (choć oczywiście jak trzeba będę się kontaktował z adminem) proszę tylko o informacje gdyby coś przestało działać na dobre.
Chciałbym też zwrócić uwagę, że PW służą do szybkiego i co ważne anonimowego kontaktu pomiedzy użytkownikami forum ale trudno używać tego jako skrzynkę e-mailową - chociażby z powodu jej pojemności (na pewno nie będzie rozszerzana).
Odpowiedz
Pietrek napisał(a):Do "porządkowego":
Garry chyba jako pierwszy napisał e-mail z poziomu forum. Garry przeciera szlaki. Myślę, że kropelka ma na to radę bo jako pierwsza opanowała emblematy (ale milczała, że coś tam jest nie tak).

Eeee, no przecież forumowe PW to nie to samo co e-mail. :wink: Poprzez PW chociażby załączników nie można przesyłać, tylko i jedynie tekst pisany.
U mnie od początku działał dobrze, co miałam okazję juz czas jakiś temu przetestować w korespondencji z Koalą.

Co do emblematów, hehe, wcale nie milczałam, tylko nikt nie był zainteresowany wstawieniem awatara. Więc z czym miałam się wychylać przed szereg? :wink:
Odpowiedz
Acha, no więc sajt tego forum jest mi znany. Z ciekawości zajrzałam na inne uczęszczane przeze mnie forum (o tym samym sajcie, czy layoucie, czy jak kto zwie) i tam rzeczywiście układ prywatnych wiadomości jest nieco naczej opisany. Kolejność jest taka: Skrzynka, Wysłane, Do wysłania, Zapisane. Tutaj jest odwrotna kolejność Wysłanych i Do wysłania.
Może rzeczywiście nastąpił błąd w opisie, bowiem wiadomości, które dawno temu dotarły ode mnie do Koali (tego jestem pewna) - widnieją w skrzynce Do wysłania...
Odpowiedz
kropla napisał(a):Kolejność jest taka: Skrzynka, Wysłane, Do wysłania, Zapisane. Tutaj jest odwrotna kolejność Wysłanych i Do wysłania.
Może rzeczywiście nastąpił błąd w opisie, bowiem wiadomości, które dawno temu dotarły ode mnie do Koali (tego jestem pewna) - widnieją w skrzynce Do wysłania...
No właśnie na to zwróciłem uwagę, bo poczułem się zdezorientowany (wiadomości poszły - i dotarły) a tu nadal tkwią pod innym szyldem?
Dell 7740 | Xeon E-2276M 64GB | 1TB NVMe | WinPro 10x64 | FHD 17, Quadro RTX 3000 6GB + 2x LG34"/2560x1080
Archicad 24+, ArtLantis S 2+, Twinmotion
Odpowiedz
Kropelko, mam wrażenie, że spotkałem Ciebie na innym forum. Tam jest emblemat z kroplą która wpada lub wpadła (niepamiętam już dokładnie) do wody.
Odpowiedz
Nie Pietrek, z pewnością to nie ja. Nigdzie indziej, poza forami archicadowymi, kroplą nie byłam i nie jestem. :wink:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości