Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zestawienia druk
Cześć,
Chciałam zrobić zestawienie stolarki i umieścić je tam gdzie rysuję np. obok rzutu, bo stamtąd będę drukować (przez obszar zaznaczenia). Czy da się coś gdzieś (może skalę?) tak ustawić żeby przy wklejaniu tabelki z arkusza (tabelkę ze stolarką wklejam na arkusz a potem kopiuję) tekst nie był ogromny i nie 'wychodził' z tabelki, po prostu żeby była taka sama jak ta generowana w zestawieniach?
Odpowiedz
W innym wątku o zestawieniach wyczytałam, że można rozbijać tabelkę na arkuszu, to mi wystarczy, chyba że można inaczej.
Odpowiedz
Zadam może głupie pytanie: Dlaczego drukujesz z rzutu a nie z arkusza?
Bo to jest ekstermalny przypadek "sięgania lewą ręką do prawego ucha"...masochizm czy jakieś inny przypadek samoumartwiania?

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz
hmm... u nas po prostu inaczej się nie drukuje Big Grin a poza tym inaczej nie próbowałam...
Odpowiedz
keeciol napisał(a):hmm... u nas po prostu inaczej się nie drukuje Big Grin a poza tym inaczej nie próbowałam...

Sorry... ale jest to standardowy przykład "niewchłaniania" nowych możliwości...ekhem...starych możliwości bo arkusze w AC niebawem będą miały 10 lat Smile
Zafundujcie sobie jakieś szkolenie, a przynajmniej jeśli jesteście w Archiclubie to pofatygujcie sie na szkolenie o nowych możliwościach (coroczne) - i najlepiej wszyscy...

Niechęć do nauki i zmiany przyzwyczajeń jest dużym problemem...każdy to ma...

Przy drukowaniu z poziomu planu...to że tak powiem straznie dużo tracicie na automatyzacji publikacji, na automatyzacji tabelek rysunkowych czyli dokładacie sobie furę nikomu nie potrzebnej roboty.

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości